אודותינו

חברת מ. צור ארזים בע"מ הינה חברה המספקת שירותיפיקוח וניהול פרוייקטים ליזמים בתחום הבניין. החברה עוסקת בפיקוח בניה ובניהול פרויקטים פרטיים, ציבוריים ועסקיי. פעילות החברה מתפרשת על פני כל רחבי המדינה, בפיקוח יומיומי ובניהול צמוד של הקמת מבנים חדשים וכן בפרויקטים של שיפוצים נרחבים, בנית בית פרטי, בנית וילה, בנית בניינים ועוד.

האידיאולוגיה שלנו

חברת מ. צור ארזים בע"מ פועלת בענף הבניה מעל לחמש עשרה שנים, במהלכן הקימה מאות בתים ברחבי המדינה כולה, מן המסד ועד הטפחות. מפקח בניה מטעם חברת מ. צור ארזים בע"מ מלווה את פרויקט הבניה מתחילתו ועד סופו, תוך עבודה עם אדריכלים ובעלי מקצוע מהשורה הראשונה. אנו בחברת מ. צור ארזים בע"מ מאמינים בלב שלם בעבודה תוך כדי עמידה בסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר ובניהול יעיל של הפרויקט הנמצא תחת פיקוחנו. אנו מאמינים, כי המטרה המרכזית שלנו היא לספק ללקוח פרויקט מוכן ברמת גימור מושלמת, במינימום זמן ביצוע וללא עיכובים, בעלויות זולות ככל הניתן ובתמורה הטובה ביותר להשקעה, תוך פיקוח בניה מתחילת התהליך ועד סופו.

היתרונות של מ. צור ארזים בע"מ

לאחר שנות עבודה רבות, חברת מ. צור ארזים בע"מ צברה ניסיון רב בסקטור של בניה פרטית, בניה ציבורית ובניה עסקית, כולל בנית וילות, בנית בניינים ועוד. לשם פיקוח בניה מיטבי, החברה פועלת כנציג המקצועי מטעם הלקוח ומספקת לו דיווחים ועדכונים שוטפים על התקדמות הפרויקט. מלבד פיקוח בניה מתמיד בשטח, חברת מ. צור ארזים בע"מ לוקחת על עצמה ניהול כלל ההיבטים של תהליך הבניה, החל משלב הנדסת בנין:

• איתור בעלי מקצוע מן השורה הראשונה המתאימים ביותר לפרויקט של הלקוח ולהנדסת בנין, אדריכלים, יועצים, עיצוב פנים ועוד.
• מעקב אחר טיב עבודת הקבלנים ועמידתם בתקנים מחמירים, פיקוח בניה מתמיד לאורך כל הפרויקט, מעקב אחר ביצוע הנדסת הבנין בצורה מדוייקת.
• ניהול ועריכה מקצועית של מכרזים המאפשרים קבלת הצעות מתאימות לדרישות הלקוח במחירים הנמוכים ביותר הקיימים.
• עריכת חוזים עם קבלנים ועם בעלי מקצוע.
• בחינת דרישות לתשלום ואישורן.

בזכות אופייה של חברת מ. צור ארזים בע"מ והצמדת מפקח בניה לכל פרויקט, אנו מסוגלים להעניק ללקוחותינו מגוון שירותים ולהתגמש על פי הדרישות הספציפיות של כל לקוח ולקוח. בעבודתנו אנחנו משחררים את הלקוח מטרדות הבניה ככל הניתן, ולמעשה עומדים בחזית הביצוע מטעמו ולמענו, באמצעות מפקח בניה מטעמנו.
 
   
אנו מספקים את כל שירותי הייעוץ מההתחלה ועד לסיום
   
פיקוח מקצועי במשך כל תהליך הבנייה
   
בעזרתנו תוכל לנהל את הבנייה ללא דאגות וללא הפסדים כספיים